"Хортиця" адрес и контакты:

Адрес:
Полное название: Острів Хортиця
Еще названия:Остров Хортица
Категории:
 • Музеи Запорожья
 • Достопримечательности Запорожья
 • Памятники Запорожья
 • Парки Запорожья
 • Отдых на воде Запорожья
 • Последние новости

  Все новости
   

  Куда пойти в Запорожье осенью

  Куда пойти в Запорожье осенью
  Добавлено 2014-10-06 15:57:19

  Всем известно, что особым украшением Запорожья и области является остров Хортица, который важен не только своей культурной ценностью, но и в историческом аспекте очень значим. Летом здесь множество туристов ...

   
  Читать Дальше
   

  Пассажирские перевозки автобусом по Украине.

  Добавлено 2013-05-12 15:35:19

  Пассажирские перевозки автобусом по Украине. Вместимость 50 мест. Поездки на моря. Обслуживание корпоративов, организация экскурсий и туров выходного дня. 0676082934 ...

   
  Читать Дальше
   

  Конный театр

  Конный театр
  Добавлено 2012-06-26 15:15:09

  Предлагаем Вашему вниманию программу фольклорно-этнографического конного театра, начавшего свою деятельность с начала 90-х годов, имеющего огромный опыт приема жителей и гостей города. Театрализованное ...

   
  Читать Дальше
   

  Острів Хортиця

   Хо?ртиця – найбільший острів на Дніпрі, розташований у районі міста Запоріжжя нижче Дніпрогесу, унікальний природний й історичний комплекс. Хортиця є одним з семи чудес України.

  Хортиця є найбільшим островом на Дніпрі. На північній стороні острова був останній дніпровський порог. Хортиця витягнута із північ-заходу на південь-схід, має довжину 12,5 км, ширину в середньому 2,5 км і площу приблизно З 000 га.

  Острів до останнього часу зберігав ліси в прибережних балках, а в післявоєнні часи був залісений лісовим господарством в північній частині, де ґрунти є пісчаними. В південній частині зберігається степ з багатьма реліктовими видами рослин, які зберіглися тільки на острові, але в давнини зростали на всій території півдня України. На крайньому півдні острова існують плавні.

  На Хортиці в мініатюрі представлені зразки усіх ландшафтних зон України. До новітніх часів степовим ділянкам поталанило зберегтися, насамперед, на східних схилах, уздовж узбережжя Старого Дніпра. Кількість видів рослин, що знайшли собі прихисток на прадавніх степових ділянках, перевищує 600 видів (для порівняння, в Асканійському степу близько 600 видів рослин, у Хомутівському – 528, на Кам’яних Могилах – 460, на Михайлівський цілині – 490).

  З історії козацтва

  Музей історії запорозького козацтва на острові відкрито 14.10.83 року. Але тоді, коли про українських степових лицарів уголос, до того ж публічно, говорити заборонялося, називався цей заклад Музеєм історії м. Запоріжжя. Сьогодні під зводами Музею зібрано більше 30 тисяч предметів, які охоплюють історичний період від палеоліту до ХІХ століття поточної ери. Експозицію доповнюють чотири діорами.

  Особливістю хортицького Музею є те, що, по-перше, вельми оригінально оформлене саме приміщення: гранітні пластини, припасовані одна до одної, створюють враження, ніби відвідувачі рухаються печерою, біля стін якої розташовано мовчазні реліквії різних ер та епох.


  По-друге, переважна більшість експонатів зібрані-знайдені саме на Хортиці та на хортицькому довкіллі. Це кам'яні знаряддя праці, кераміка, зброя, якорі, фрагменти старовинних суден, стовбур дуба, який був зрубаний кілька тисячоліть тому і стільки ж пролежав на Дніпровому дні.

  Експозиційна площа, яка розгорнулася на 1600 квадратних метрах, окрім артефактів, так би мовити місцевого походження, наповнена також матеріалами, переданими із Львівського, Луганського, Рівненського та інших музеїв, а також надходженнями із археологічних та етнографічних експедицій.

  "Острів Хортиця" находится по адресу: о. Хортиця. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Хортиця", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "о. Хортиця"! Если Вам нравится "Хортиця" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Острів Хортиця 0 км.
  Муніципальний театр-лабораторія Ві 0,685 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты