Хортиця
Logo Хортиця
 

"Хортиця" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:0612-52-51-88, +38-095-914-77-06
Полное название: Національний заповідник Хортиця
Еще названия:Хортица, заповедник, nacionalnyj zapovednik
Категории:
 • Достопримечательности Запорожья
 • Сайт:http://www.ostrov-hortica.org.ua

  Последние новости

  Все новости
   

  Лучшие места для прогулок в Запорожье

  Лучшие места для прогулок в Запорожье
  Добавлено 2014-06-21 19:37:37

  Несмотря на время года, каждый из нас любит вдыхать свежий воздух, любоваться голубизной неба и чувствовать красоту природы. И для такого занятия следует уделять побольше времени: это и настроение улучшает, ...

   
  Читать Дальше
   

  Где гулять с детьми в Запорожье?

  Где гулять с детьми в Запорожье?
  Добавлено 2014-06-16 16:14:13

  Детки не умеют сидеть на месте, они любят всегда изучать что-то новое и посещать новые места. А где найти еще больше свободы для маленьких непосед, как не на природе? Запорожские парки особенно приспособлены ...

   
  Читать Дальше
   

  Національний заповідник Хортиця

  У межах міста Запоріжжя, індустріальної столиці півдня України, є заповідник зі статусом національного – о. Хортиця з прилеглою територією.

  Хортиця – найбільший острів не лише на Дніпрі, а на усіх річках Європи, довжиною 12 км, шириною 2,5 км. Його площа складає близько 2,5 тис. га. На думку вчених, він утворився більше 2 мільйонів років тому у результаті геологічного розлому, який відколов частинку Українського кристалічного щита. Природа острова унікальна. На його території поєднуються усі ландшафти України: плавневі ліси та луки, справжні та петрофітні степи, скелясті відшарування гранітів, балки, нагорні діброви, висячі болота, озера.

  Тут понад тисяча видів рослин, стільки ж видів комах, дві сотні видів птахів, два десятка видів ссавців. Багато з них потрапили до Червоної книги України.

  Людина оселилася на Хортиці ще в добу пізнього палеоліту (десь 35 тис. років тому). В добу енеоліту (6 тис. років тому) тут перебували представники величезної археологічної культури – середньостогівської, – яка отримала назву від хортицькою скелі Середній Стіг, де були знайдені її пам’ятки. На думку дослідників, саме середньостогівці вперше приручили коня.

  Сьогодні Національний заповідник «Хортиця» – потужний туристичний центр запорізького краю. У його складі діє єдиний в Україні Музей історії запорозького козацтва, де експонуються унікальні оригінальні предмети; Історико-культурний комплекс «Запорозька Січ», де відтворено історичне середовище козацької столиці; меморіально-туристичний комплекс «Протовче», де можна побачити залишки Великого Лугу Запорозького; туристичний комплекс «Скіфський стан», де стоять справжні (їх колись багато було на острові) і відтворені кургани, кам’яні баби – вартові тисячоліть. У заповіднику діє багато туристичних маршрутів, на яких можна ознайомитися з багатою історією Запорожжя, його унікальною природою, почути безліч легенд та переказів, на які так щедра хортицька земля. Щороку його відвідує все більше туристів. Приміром, у 2012 році ця цифра досягла 241 тисячу.

  Кожен, хто потрапляє на цей острів, душею торкається нашої багатовікової історії, насолоджується неповторними його краєвидами, відчуває життєдайну енергетику Хортиці – перлини української землі.

  "Національний заповідник Хортиця" находится по адресу: Запорожье, о. Хортица. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Хортиця", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Запорожье, о. Хортица"! Если Вам нравится "Хортиця" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Музей истории запорожского казачества 0,009 км.
  Запорожская Сечь 0,009 км.
  Конный театр 0,009 км.
  Чайка (Музей судоходства) 0,009 км.
  Музей Скифский стан 0,009 км.
  Языческие святилища 0,009 км.
  Музей истории казачества 0,014 км.
  Запорожский муниципальный театр-лаборатория Ви 0,017 км.
  Яйцо желаний 0,011 км.
  Національний заповідник Хортиця 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты